Czym jest Google Adwords?

AdWords to system reklam płatnych stworzony przez Google. Opłata za reklamy pobierana jest w systemie CPC (Cost Per Click) lub CPM (Cost Per Mille).

Zalety z prowadzenia kampanii AdWords

  • nie musisz czekać na efekty – tuż po zaksięgowaniu się środków na koncie AdWords Twoje reklamy będę widoczne na pierwszej stronie wyników wyszukiwania,
  • docierasz tylko i wyłącznie do osób zainteresowanych Twoją ofertą,
  • ustalasz budżet jaki chcesz przeznaczyć na reklamy,
  • szeroki zasięg reklam,
  • wiele możliwości kierowania reklam,
  • pomiar efektów,
  • możliwość pojawienia się na najpopularniejszych stronach www, takich jak: wp.pl, onet.pl i wielu innych,

Różnorodność reklam w AdWords

Gdzie mogą się wyświetlać reklamy AdWords?

01
nad lub pod naturalnymi wynikami wyszukiwania – pozycja reklam uzależniona jest od wielu czynników, takich jak max. CPC, czy jakość kampanii
02
Reklamy AdWords – zarówno banery jak i reklamy tekstowe – mogą się wyświetlać na milionach stron należących do sieci partnerskiej Google – wszędzie tam, gdzie tylko przeznaczone jest na to miejsce.
03
aplikacje na urządzenia mobilne

Dlaczego warto oddać kampanię specjalistom z Neadoo?

Choć prowadzenie kampanii linków sponsorowanych niektórym wydaje się być bardzo prostą sprawą, to czynność ta skrywa wiele niuansów, o których laicy nie wiedzą, a które z kolei przekładają się na skuteczność kampanii. Oddając prowadzenie kampanii w ręce specjalistów zyskujesz:

Czas

Prowadzenie kampanii linków sponsorowanych jest czasochłonne – wymaga regularnej optymalizacji pod kątem wielu parametrów, aby zapewnić działaniom reklamowym najwyższą skuteczność. Aukcje Adwords mają miejsce w czasie rzeczywistym – oznacza to, że z każdą minutą wybrane przez Ciebie stawki mogą ulegać dezaktualizacji. Czy jesteś w stanie na bieżąco to kontrolować?

Dostęp do najnowszych rozwiązań AdWords

Każdego roku Google wprowadza w AdWords bardzo wiele zmian – począwszy od drobniejszych, na kluczowych skończywszy. Czy jesteś z nimi na bieżąco? Jako Ceryfikowana Agencja Google Partners mamy dostęp do najnowszej wiedzy oraz wskazówek Google – dzięki którym Twoja kampania uzyska najwyższą możliwie jakość, a tym samym – również optymalne ceny za kliknięcia.

Regularną optymalizację

Masz pewność, że wszystko jest pod kontrolą, a Twoje reklamy są zawsze aktualne i w trafiają w sedno.

Fachowe doradztwo Certyfikowanego Specjalisty Google Adwords

Problemy, wątpliwości? Nasz Certyfikowany Specjalista Google AdWords jest do Twojej dyspozycji!

Wiedza teoretyczna oraz praktyczne umiejętności

Teoria i praktyka idące w parze. Oprócz najnowszych informacji od Google, w praktyce znamy również wszystkie niuanse związane z zarządzaniem reklamami na koncie AdWords.

Zainteresowany
przeprowadzeniem kampanii AdWords?

Istniejemy po to, byś mógł dotrzeć do swoich klientów w sieci w najbardziej wydajny sposób. Możesz liczyć na pomoc ze strony najlepszych ekspertów w dziedzinie pozycjonowania i reklamy w internecie. Zaufaj nam – wypromuj swój biznes w już dziś!

Neadoo Digital Polska Sp. z o.o.

+48612812771

hello@neadoo.pl

Jana Kochanowskiego 4/9,
60-844 Poznań

Znajdziesz nas również w Londynie!

hello@neadoo.london

+442034894790