Projektowanie stron internetowych

Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu serwisów www, od najprostszych stron usługowych, aż po zaawansowane i rozbudowane platformy e-commerce. Łączymy kreatywne pomysły z zaawansowaną wiedzą techniczną, aby zapewnić naszym klientom przemyślaną i długofalową strategię obecności w Internecie.

Co wyróżnia nasze strony www

funkcjonalność, przejrzystość – intuicyjna nawigacja, przejrzysty układ, przyjemna dla oka grafika oraz poprawne działanie wszystkich elementów na wszystkich urządzeniach oraz przeglądarkach.

responsywność – strona responsywna to taka, która dostosowuje się automatycznie do rozdzielczości urządzenia, na którym jest wyświetlana. W naszym przekonaniu, w dobie dominacji urządzeń mobilnych, powinna być ona standardem. Pamiętaj, że dla niektórych branż, więcej niż 50% wyszukiwań pochodzi z urządzeń mobilnych, Twoja strona musi być na to przygotowana.

są tworzone z myślą o wyszukiwarkach – wytyczne dla webmasterów Google to nasza biblia. Na każdym etapie realizacji projektu zwracamy uwagę na szczegóły, które wpływają na pozycje osiągane przez stronę w naturalnych wynikach wyszukiwania. Jesteśmy praktykami SEO. Na co dzień pozycjonujemy strony zarówno w Polsce, jak i Wielkiej Brytanii. A uzyskane dzięki temu know-how skutecznie wykorzystujemy również w innych dziedzinach naszej pracy – takich jak WEB DEVELOPMENT właśnie.

są zawsze w pełni dostosowane do Twoich potrzeb oraz budżetu – marzysz o unikalnej stronie, z wyjątkową grafiką? Nasz grafik przygotuje dla Ciebie nieszablonowe rozwiązania. A może zależy Ci na optymalizacji kosztów i po prostu szukasz czegoś eleganckiego i prostego zarazem? Dla Ciebie również mamy ofertę skrojoną na miarę.

Jak działamy przy tworzeniu stron?

Wypełniasz i odsyłasz do nas brief

1

Kontaktujemy się z Tobą, ustalamy pozostałe szczegóły

2

Na podstawie zgromadzonych informacji przygotowujemy ofertę cenową

3

Po akceptacji oferty i zawarciu umowy ruszamy do dzieła

4

Przygotowanie mapy strony (akceptacja lub przesłanie uwag)

5

Stworzenie wizualizacji kolorystycznej Home/Podstron (akceptacja lub przesłanie uwag)

6

Do projektu przystępuje Web Developer

7

Testowanie strony

8

Oddanie gotowego projektu do klienta

9

Czas na ewentualne uwagi i poprawki

10

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami stron oraz sklepów.

london-joinery.com

letsmoveremovals.co.uk

culmstoreseltermltd.co.uk

awprospects.co.uk

oakline.london

rubbishsolutions.co.uk

simvic.co.uk

g7developments.co.uk

sunluxroofwindows.co.uk

OFERTA NEADOO

Jaką stronę możemy dla Ciebie przygotować?
  • stronę www opartą o CMS WordPress,
  • sklep internetowy,
  • strony typu one page Landing Page – doskonałe rozwiązanie na sezonowe promocje,
  • wizytówki firmowe,
  • dedykowane rozwiązania graficzne.

 

System Zarządzania treścią CMS WordPress

Tworzymy strony wraz z intuicyjnymi w obsłudze systemami zarządzania treścią, aby zapewnić Ci łatwiejsze i bardziej efektywne zarządzanie kontentem Twojej strony internetowej.

 

 

Analizy oraz Audyty

Analizujemy i audytujemy gotowe strony internetowe. Dostarczamy informacje, dzięki którym zwiększysz dochody ze swojej strony www i dostosujesz ją do oczekiwań Twoich Klientów.

 

 

 

Sprawdzone rozwiązania e-commerce

Naszym klientom oferujemy sprawdzone rozwiązania e-commerce, takie jak Prestashop czy WooCommerce. Wykorzystanie gotowych rozwiązań zapewnia sprzedawcom pełną kontrolę nad funkcjonalnościami własnego sklepu oraz zgodność z najnowszymi standardami, systemami płatności czy rozwiązaniami reklamowymi, takimi jak Google Merchant.

Istniejemy po to, byś mógł dotrzeć do swoich klientów w sieci w najbardziej wydajny sposób. Możesz liczyć na pomoc ze strony najlepszych ekspertów w dziedzinie pozycjonowania i reklamy w internecie. Zaufaj nam – wypromuj swój biznes w już dziś!

Neadoo Digital Polska Sp. z o.o.

+48612812771

hello@neadoo.pl

Jana Kochanowskiego 4/9,
60-844 Poznań

Znajdziesz nas również w Londynie!

hello@neadoo.london

+442034894790