Pozycjonowanie stron internetowych
Z Neadoo Digital

Obecnie Internet to podstawowe źródło wiedzy o firmach i usługach. Jeśli nie ma Cię w Google to dla wielu osób po prostu nie istniejesz.

Zastanów się, czy:

 • widzisz swoją stronę po wpisaniu w Google najistotniejszych dla Ciebie fraz?
 • masz stronę internetową, ale nigdy nie promowałeś jej online?
 • dopiero tworzysz stronę internetową dla swojej firmy i już teraz chciałbyś opracować strategię promocji?
 • promujesz już swoją stronę ale nie jesteś zadowolony z efektów?
 • chcesz rozwinąć swój biznes i zwiększyć przychody?
 • chcesz zyskać miano lidera w swojej branży?
 • masz świadomość, że w dzisiejszych czasach w Google po prostu trzeba być?

Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco – skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę działań w wyszukiwarce. Zadzwoń!

 

Czym jest pozycjonowanie? 

Pozycjonowanie stron internetowych (eng. SEO – search engine optimization)  to proces obejmujący szereg działań wykonywanych „on page” oraz „off page”, których celem jest dostosowanie strony do wymogów Google, a tym samym zapewnienie jej jak najwyższych miejsc w naturalnych wynikach wyszukiwania na kluczowe dla Twojej działalności frazy.

Ze względu na zasięg promocji możemy wyróżnić pozycjonowanie lokalne i globalne.

Pozycjonowanie lokalne

Zdecydowanie najlepsze rozwiązanie dla firm, które prowadzą swoją działalność na terenie konkretnego miasta lub nawet dzielnicy. Jest to szereg działań mających na celu wypromowanie firm na lokalne wyrażenia kluczowe. Często takie frazy posiadają rozszerzenie w postaci nazwy miasta ( np. wynajem samochodu poznań) przy czym oczywiście nie muszą ponieważ Google bardzo często domyślnie ustala lokalizację użytkownika i dobiera dla niego najlepsze wyniki.

Wyniki lokalne różnią się od tych globalnych, ponieważ uwzględniają również wyniki z Map Google.

Dlaczego warto pozycjonować się lokalnie?

0%

lokalnych wyszukiwań skutkuje nawiązaniem kontaktu z firmą

0%

osób odbiera produkt kupiony online w sklepie stacjonarnym

0%

wszystkich wyszukiwań to wyszukiwania lokalne

0%

internautów szuka lokalnych firm przynajmniej raz w tygodniu

Źródło:

Oczywiście pozycjonowanie lokalne świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku niewielkich firm, które prowadzą działalność w jednym mieście, jak również większych przedsiębiorstw, prowadzących swoje filie w miastach w całym kraju.

Nie wiesz jaki typ strategii – globalny czy lokalny – będzie najlepszy dla Twojego biznesu? Skontaktuj się z nami!

Zainteresowało Cię
promowanie lokalne?

Skontaktuj się z nami

Pozycjonowanie globalne

Neadoo Digital specjalizuje się w promowaniu polskich i angielskich serwisów na terenie Polski oraz Wielkiej Brytanii i od 2012 roku oferujemy wysoką jakość w atrakcyjnych cenach. Ponieważ to właśnie na rynku brytyjskim wyrosła nasza firma i tam zbieraliśmy pierwsze doświadczenia, udoskonalaliśmy rozwiązania i budowaliśmy nasze know-how. Jak żadna inna polska firma SEO znamy tamtejsze realia i oczekiwania klientów. Poza tym… mówimy po angielsku z cudownym brytyjskim akcentem;) czy Twój specjalista SEO również?

Nasze dokonania potwierdza bogate portfolio klientów, wśród których znajdują się zarówno polskie jak i brytyjskie marki.

Dlaczego warto inwestować w pozycjonowanie w Polsce i zagranicą?

 • chcesz pozyskać zagranicznych kontrahentów?
 • planujesz otwarcie na wyspach filii swojej firmy?
 • masz konkurencyjną ofertę i szukasz nowych rynków zbytu?

Ta oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie! Zobacz więcej szczegółów na temat pozycjonowania za granicą.

Korzyści płynące z pozycjonowania

WZROST WIDOCZNOŚCI FIRMY W GOOGLE

Decydując się na pozycjonowanie zapewniasz swojej firmie nie tylko widoczność w najpopularniejszej wyszukiwarce na świecie, ale również kreujesz jej wizerunek, jako godnej zaufania.

WZROST RUCHU NA STRONIE, A TYM SAMYM ZWIĘKSZENIE SZANSY NA KONWERSJE

Naturalnym następstwem uzyskania wysokich pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania jest wzrost ruchu na stronie. Jeśli łatwiej ją znaleźć – to znaczy, że więcej osób ją odwiedzi. A jeśli więcej osób ją odwiedzi szansa, że skorzystają oni z Twojej oferty rośnie!

DOTARCIE DO BARDZO SPRECYZOWANEGO GRONA ODBIORCÓW

Twoja strona będzie się wyświetlać w Google na sprecyzowane frazy kluczowe związane z Twoją działalnością. Oznacza to , że docieramy tylko i wyłącznie do osób szukających konkretnych produktów lub usług.

DŁUGOFALOWE EFEKTY

Pozycjonowanie nie zapewni Ci efektów od pierwszego dnia. To fakt. Jeśli ktoś twierdzi inaczej…nie podejmuj z nim współpracy;) Pozycjonowanie jest procesem długofalowym, który zapewni Ci stabilny efekt – oczywiście pod warunkiem, że będzie wykonywane przez doświadczonych specjalistów, realizujących najlepsze praktyki, które są zgodne z wytycznymi Google.

DARMOWE WEJŚCIA NA STRONĘ

Oczywiście pozycjonowanie kosztuje. Ale nie płacisz tutaj za koszt wejść na Twoją stronę, a za wykonane przez nas działania lub pozycje osiągane przez wybrane przez Ciebie frazy (oczywiście jest to uzależnione od wybranego przez Ciebie modelu współpracy).

WIARYGODNA, NIENACHALNA FORMA PROMOCJI – TAK ZWANA METODA PULL

Naturalne wyniki wyszukiwania cieszą się dużym zaufaniem internautów. Ponadto jest to forma promocji, która nie wywołuje żadnych negatywnych skojarzeń. Każdy z nas zapewne w swoim życiu spotkał się z reklamą bombardującą nas swoim przekazem z radia, telewizji, internetu. Czy osiągały one zamierzony efekt? Czy wręcz przeciwnie – powodowały irytację? Dzięki pozycjonowaniu Twoja strona pojawi się dokładnie wtedy, kiedy będzie potrzebna.

NIE MUSISZ POZYSKIWAĆ KLIENTÓW – SAMI CIĘ ZNAJDĄ

Dzięki pozycjonowaniu Twoja strona pojawi się potencjalnym klientom po wpisaniu przez nich odpowiednich fraz kluczowych do wyszukiwarki. Oznacza to, że możesz zoptymalizować koszty związane z rozwojem działów handlowych, ponieważ klienci sami Cię znajdą – dokładnie wtedy, kiedy będą Cię potrzebować.

NIEOGRANICZONY ZASIĘG PROMOCJI

Jest to forma promocji, która nie ogranicza Twoich możliwości. Jeśli Twój serwis osiągnie topowe miejsca na wybrane dla Ciebie słowa kluczowe to będą one widoczne w całej Polsce, Anglii lub innym kraju, na który ukierunkujemy działania promocyjne.

MOŻLIWOŚĆ ANALIZOWANIA EFEKTÓW

Jesteś w stanie zmierzyć efekt płynący z banera reklamowego wiszącego w przestrzeni publicznej, z reklamy radiowej, lub ogłoszenia w gazecie? W przypadku pozycjonowania efekty są łatwe do zmierzenia dzięki rozbudowanym narzędziom analitycznym mierzącym zarówno sam ruch, jak i źródło jego pochodzenia oraz same konwersje.

STOSUNKOWO NISKIE KOSZTY

Pozycjonowanie wciąż jest jednym z najtańszych sposobów pozyskiwania ruchu na stronę internetową. Za stosunkowo niewielkie pieniądze możesz pojawiać się w najpopularniejszej wyszukiwarce w Polsce, dodatkowo masz pełną kontrolę nad budżetem i trafiasz do grupy docelowej, realnie zainteresowanej Twoimi usługami/produktami. Dzięki reklamie radiowej i telewizyjnej oczywiście również Twoja firma może pojawić się w całym kraju, przy czym koszty są zupełnie nieporównywalne.

Proces pozycjonowania

Jak wygląda przygotowanie do pozycjonowania oraz samo pozycjonowanie?

01

Audyt

Musimy sprawdzić w jakiej kondycji jest Twoja strona. Czy znajdują się na niej jakieś błędy, co warto poprawić, jak dostosować ją do wymogów SEO. Dlatego przeprowadzamy audyt – aby wyłapać wszelkie nieprawidłowości oraz wskazać dodatkowe, najkorzystniejsze rozwiązania.

02

Dobór fraz kluczowych

„Pomyśl, jakich słów użyliby użytkownicy, by znaleźć Twoją stronę. Upewnij się, że te słowa znajdują się w treści witryny.”

Pomożemy Ci stworzyć listę słów kluczowych, które przyniosą Ci najlepszy efekt. Sprawdzimy ich wyszukiwalność i konkurencyjność – a także zweryfikujemy na jakie frazy promuje się Twoja konkurencja.

03

Content

“Content is king”. Choć to zdanie powtarzane jest niczym mantra przez marketerów chyba nie wszyscy jeszcze mają poczucie jaką rangę mają dobre, tematyczne treści – zarówno w procesie pozycjonowania, jak również w budowaniu wizerunku firmy. Niskiej jakości treści nie tylko są źle oceniane przez wyszukiwarkę Google, ale także w znacznym stopniu wpływają na decyzje konsumenckie. W Badaniu IAB Polska aż 62% ankietowanych wskazało, że wykorzystują content marketing do zwiększenia sprzedaży swoich produktów, 70% do pozyskiwania nowych klientów, aż 75% do budowania świadomości marki.

04

Optymalizacja

Szereg działań wykonywanych cyklicznie. Zawsze tylko sprawdzone i skuteczne rozwiązania, działające na korzyść Twojej witryny i Twojego biznesu.

05

Budowanie odnośników do Twojej strony ( eng. link-building)

Oprócz działań SEO prowadzonych na stronie wykonujemy również szereg działań poza nią. Link-building zapewnia przyrost naturalnych, doskonałych jakościowo linków, które kierują użytkowników do Twojej strony internetowej.

06

Analiza użyteczności strony

Działamy kompleksowo. Nie skupiamy się tylko i wyłącznie na działaniach ukierunkowanych pod SEO ponieważ wiemy, że finalny sukces firmy uzależniony jest również od wielu innych czynników. Dlatego wykonujemy analizę użyteczności serwisu – tak, aby był on przyjazny w użytkowaniu, funkcjonalny i nie miał negatywnego wpływu na decyzje zakupowe Twoich klientów.

07

Monitoring skuteczności

Na bieżąco śledzimy wyniki naszych klientów za pomocą szerokiej gamy niezależnych narzędzi – takich jak Google Search Console czy Google Analytics czy HotJar.

08

Doradztwo, wsparcie

Zapewniamy fachowe doradztwo oraz wsparcie techniczne na każdym etapie naszej współpracy.

Budowa wyników wyszukiwania

Pierwsza strona Google to nie tylko naturalne wyniki wyszukiwania, to także reklamy płatne oraz mapki. Warto o tym pamiętać, ponieważ pozycjonowanie na frazy kluczowe dotyczy tylko i wyłącznie naturalnych wyników wyszukiwania. Reklamy płatne oraz mapy są innym rodzajem usług i Google przeznacza na nie osobne miejsca.

 

Na samej górze – boksy oznaczone jako „reklama”

to wyniki płatne, czyli AdWords. Jeszcze przed 2016 tego typu boksy reklamowe mogliśmy znaleźć nad naturalnymi wynikami wyszukiwania, pod nimi i obok nich. Obecnie reklamy tekstowe mogą się wyświetlać jedynie nad naturalnymi wynikami wyszukiwania i pod nimi. Jedyną formą reklamy płatnej Google, która może się wyświetlić  po prawej stronie są reklamy realizowane w ramach Google Merchant.

 

Szarym tłem zaznaczone są mapy Google

Pojawiają się one w odniesieniu do wyników lokalnych i również stanowią osobną usługę.

 

Ostatnie dwa rekordy – zaznaczone zielonym tłem

Wskazują na naturalne wyniki wyszukiwania. Nasze usługi związane z pozycjonowaniem mają na celu wprowadzenie Twojej strony na te właśnie miejsca.

DLACZEGO WARTO POZYCJONOWAĆ STRONĘ Z NEADOO?

1

Jesteśmy firmą działającą
w międzynarodowym
środowisku

2

Zatrudniamy
najlepszych
specjalistów

3

Transparentność
to nasza dewizja

4

Stawiamy na
partnerską
współpracę

5

Dobierzemy dla Ciebie
najlepsze rozwiązania
i formy promocji

6

Jesteśmy
uczciwi i pracowici

Jakie są modele rozliczeń za
usługę pozycjonowania?

Obecnie nasi Klienci mogą się z nami rozliczać wybierając jeden z 3 dostępnych modeli:

 • Umowy hybrydowe
 • Umowy abonamentowe
 • Umowy performance
Zobacz nasze Case Study
Najczęściej zadawane pytania dotyczące pozycjonowania
 • Jak wybrać firmę SEO

  Decydując się na firmę SEO warto wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim przed nawiązaniem współpracy przeczytaj umowę! Choć wydaje się to takie oczywiste dla wielu nie jest. Dzięki tej podstawowej czynności możesz uniknąć wielu nieprzyjemności i rozczarowań – szczególnie na etapie wypowiadania umowy. A przy lekturze zwróć uwagę na okres wypowiedzenia oraz przedmiot umowy.

  Żadna profesjonalna firma SEO nie zagwarantuje Ci efektów, ani tym bardziej szybkich efektów. To co profesjonaliści mogą zagwarantować to – zaangażowanie w pracę nad Twoim serwisem, wykorzystanie wszystkich możliwych rozwiązań, aby zapewnić mu najwyższą pozycję oraz zgodność działań z wytycznymi Google.

 • KIEDY POJAWIĄ SIĘ EFEKTY POZYCJONOWANIA?

  Pozycjonowanie to proces. Często na efekty w postaci najwyższych miejsc w naturalnych wynikach wyszukiwania Google trzeba poczekać. Ile? Niestety na takie pytanie nikt nie jest w stanie odpowiedzieć, ponieważ wpływ na to ma bardzo wiele czynników. Dodatkowo Google regularnie udoskonala swój algorytm co może wpływać na zmianę strategii pozycjonowania, a tym samym czas uzyskiwania wyników.

  Jedno jest pewne. Działamy już od pierwszego dnia podpisania umowy, tworzymy i optymalizujemy wizytówkę Twojej firmy w miejscach Google, publikujemy informacje na temat Twojej firmy w wartościowych katalogach zewnętrznych. Już same te działania powodują efekty w postaci zwiększonego wartościowego ruchu na stronie.

 • CZY ADWORDS WSPIERA SEO?

  Informacja, że AdWords wspiera SEO jest często powielanym mitem. Są to dwie zupełnie odrębne usługi Google. A więc obecność w AdWords nie wpływa bezpośrednio na wzrost pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania. Warto natomiast być na pierwszej stronie Google zarówno w wynikach organicznych, jak i płatnych – wykorzystując tak zwany efekt synergii ( efekt synergii wykorzystuje oddziaływanie dwóch lub więcej czynników, których efekt końcowy jest większy niż każdego z osobna)

 • CZY SEO JEST DLA MOJEJ FIRMY

  Masz stronę internetową? Zależy Ci na rozwijaniu działalności? Masz niewielką firmę? Pracujesz w dużej korporacji? Tak SEO jest dla Ciebie.

 • CZY WARTO KIEROWAĆ SIĘ TYLKO CENĄ PODCZAS WYBORU FIRMY SEO?

  Oczywiście cena jest jednym z najistotniejszych czynników w procesie decyzyjnym, jednak zbyt niska powinna budzić Twoje podejrzenia. Dlaczego? Głównie dlatego, że proces pozycjonowania jest czasochłonny i wymaga wielu godzin analiz i testów. Wiąże się również z opracowaniem wartościowego contentu oraz opłacenia najlepszych specjalistów, którzy będą pracować na najlepsze możliwie wyniki dla Twojej firmy. Oczywiście to nie wszystkie elementy składowe. Ale jeśli różnice są duże należy się zastanowić na czym ta tania firma oszczędza i czy stać Cię na tą próbę.

 • JAKA JEST GWARANCJA NA UZYSKANIE NAJWYŻSZYCH MIEJSC W WYNIKACH WYSZUKIWANIA?

  Nie ma. Żadna profesjonalna firma nie zagwarantuje Ci efektów w postaci pewnych 100% pozycji. My gwarantujemy pewny wzrost ruchu.

 • ZALEŻY MI NA SZYBKICH EFEKTACH. JAK JE UZYSKAĆ?

  Szybkie efekty to niestety nie jest domena SEO. Dlatego w przypadku chęci uzyskania szybkich efektów ( czyli znalezienia się na pierwszej stronie Google) warto posilić się dodatkowo reklamą płatną AdWords.

IDEALNA REKLAMA DLA TWOJEJ FIRMY

BĄDŹ WIDOCZNY W INTERNECIE

ZDOBĄDŹ NOWYCH KLIENTÓW W SIECI

OTRZYMAJ OFERTĘ W 48H!

NEADOO BLOG

Sprawdź najnowsze informacje z branży marketingu internetowego w wyszukiwarce. Nasze porady z pewnością pomogą twojej stronie osiągnąć sukces.

Zainteresowany? Przejdź do kontaktu

Wypromujemy twoją stronę internetową i zwiększymy ruch oraz docelowo sprzedaż.

Istniejemy po to, byś mógł dotrzeć do swoich klientów w sieci w najbardziej wydajny sposób. Możesz liczyć na pomoc ze strony najlepszych ekspertów w dziedzinie pozycjonowania i reklamy w internecie. Zaufaj nam – wypromuj swój biznes w już dziś!

Neadoo Digital Polska Sp. z o.o.

+48612812771

hello@neadoo.pl

Jana Kochanowskiego 4/9,
60-844 Poznań

Znajdziesz nas również w Londynie!

hello@neadoo.london

+442034894790